درمورد موزیک وان

موزیک وان بستری برای اشتراک موزیک، موزیک ویدیو ، پادکست و صدا برای کاربران فارسی زبان می‌باشد

موزیک وان وبسایتی است که به کاربران خود اجازه می‌دهد تا آثار و ساخته‌های خود را در حوزه صدا و موسیقی در سایت بارگذاری کنند و در صورت تمایل آنها را با دیگر کاربران و هنرمندان سایت به اشتراک بگذارند و درباره آنها با یکدیگر گفتگو کنند. هنرمندان، نوازندگان و خوانندگان و حتی ناشران می‌توانند آثار خود را برای عموم مخاطبان و شنوندگان منتشر کنند، از این راه درآمد کسب نمایند، مستقیماً با طرفداران خود در ارتباط و تعامل باشند و از نظرات آنها درباره آثار خود آگاه گردند. علاقه‌مندان موسیقی و کلیه مخاطبان نیز می‌توانند به سرعت و بی واسطه با ستاره‌های نوظهور و ناشناخته و آثار جدید در دنیای موسیقی آشنا شوند.همچنین کلیه نویسندگان و مدیران شبکه‌های اجتماعی، وبلاگ‌ها و وبسایت‌های خبری، آموزشی، تفریحی و غیره می‌توانند پادکست‌ها و فایل‌های صوتی مختلفی را که حاوی خبر، گزارش، مصاحبه، آموزش، سخنرانی یا دیگر موارد است، در مضراب بارگذاری و برای پخش و انتشار در سایت یا وبلاگ خود از آن استفاده کنند.

ایجاد پروفایل شخصی، قرار دادن آدرس شبکه‌های اجتماعی یا وبسایت شخصی خود در پروفایل، ساخت فهرست‌های پخش (playlist)، دنبال کردن (follow) دوستان، پسندیدن (like) و یا نظر دادن درباره آهنگ‌ها، غیرفعال کردن امکان نظر دهی روی آثار، مشاهده آمارهای مختلف درباره میزان پخش، دریافت و یا پسندیده شدن آهنگ‌ها و امکان ترفیع آثار خود و قرار دادن آنها در صدر آثار دیگر هنرمندان و کاربران سایت، از دیگر امکاناتی است که سایت مضراب در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد.

موزیک وان برای شما به وجود آماده و با کمک شما پیشرفت خواهد کرد

Next up
This site uses cookies to deliver our services and to show you relevant ads and job listings. By using our site, you acknowledge that you have read and understand our Cookie Policy, Privacy Policy, and our Terms of Service. Your use of our Products and Services, including our Network, is subject to these policies and terms.
Got it
loading....