دانلود آلبوم موسیقی متن سریال مختار نامه Mokhtar Nameh

موسیقی متن سریال مختار نامه Mokhtar Nameh همراه با پخش آنلاین

Download new Albume Mokhtarnameh by Amir Tavassoli

آهنگساز موسیقی سریال مختارنامه در نشست نقد و بررسی موسیقی این اثر گفت: ۴۰ تم مختلف و نزدیک به ۱۰۰۰ دقیقه موسیقی برای این اثر نوشته شد و برخی از قطعات آن با ارکستر ۱۳۰ نفره در تالار رودکی ضبط شد.
توسلی نیز در این باره تصریح کرد: بخش عمده موسیقی سریال مختارنامه موسیقی مکمل است و شاید به تنهایی زیاد برای مخاطبان تلویزیونی شنیدنی نباشد. در واقع این بخش از موسیقی به نوعی، جزئی از خود فیلم محسوب می شود.
وی ادامه داد: موسیقی سریال را به دو بخش می توان تقسیم بندی کرد؛ بخشی از آن را می توان به طور مستقل از سریال شنید و جذابیت های فراوانی نیز دارد که ما در حال آماده سازی این بخش برای انتشار هستیم. بخش دیگری از این موسیقی نیز به صورت تم ها و موتیف ها به طور مستقل برای مکان هایی مانند مکه و یا اشخاصی مانند مختار، امام حسن(ع)، و سایر نقش ها نوشته شده است.
این آهنگساز همچنین تاکید کرد: ما در موسیقی سریال مختارنامه ۴۰ تم داشتیم و بیش از هزار دقیقه موسیقی نوشته ام. شاید اگر بخواهم نگاهی انتقادی به موسیقی مختارنامه داشته باشم داشتن ۴۰ تم برای یک سریال اشکال باشد اما این اتفاق دقیقا به دلیل تعدد قصه و شخصیت های این سریال اتفاق افتاده است.

%d8%b3%d8%b1%db%8c%d8%a7%d9%84-%d9%85%d8%ae%d8%aa%d8%a7%d8%b1-%d9%86%d8%a7%d9%85%d9%87

سایر آثار این خواننده

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *